21 Dzień Andrologiczny

26.08.2019

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić na Konferencję Polskiego Towarzystwa Andrologicznego – 21. Dzień Andrologiczny, która odbędzie się w dniach 25-26 października 2019 roku w Łodzi.

Konferencja będzie kolejną okazją do spotkania i wysłuchania polskich i zagranicznych ekspertów w zakresie andrologii, ale także urologii, endokrynologii, medycyny rozrodu, diagnostyki laboratoryjnej i biologii rozrodu, co pozwoli na poszerzenie wiedzy i ułatwi zdobycie umiejętności koniecznych w diagnostyce i leczeniu chorych z problemami męskiego układu płciowego. Myśl przewodnia konferencji koncentruje się wokół zdrowia i płodności mężczyzn, dlatego poruszane będą zagadnienia z zakresu etiopatogenezy, diagnostyki i leczenia zaburzeń w tym zakresie.

Zapraszamy do udziału nie tylko członków Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, ale również wszystkich zainteresowanych andrologią kliniczną i doświadczalną. Intencją organizatorów jest wymiana doświadczeń i zainicjowanie współpracy w środowisku interdyscyplinarnym. Mamy nadzieję, że konferencja stworzy Państwu możliwości płynące ze współpracy lekarzy klinicystów, diagnostów i badaczy reprezentujących nauki podstawowe. Bogaty program naukowo-szkoleniowy przyczynił się do sukcesu poprzednich Dni Andrologicznych, których coroczna organizacja stała się już tradycją. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem w Łodzi.

Prof. dr hab. med. Jolanta Słowikowska-Hilczer
Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Andrologicznego