Konferencja Polskiego Towarzystwa Andrologicznego – 20. Dzień Andrologiczny

29.05.2018

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję Polskiego Towarzystwa Andrologicznego – 20. Dzień Andrologiczny oraz VI Konferencję Naukowo Szkoleniową Innowacyjne Technologie w Medycynie – Dni Trzech Kultur, która odbędzie się w dniach 26-27 października 2018 roku. Na miejsce jubileuszowej edycji wybraliśmy Lublin, miasto inspiracji, zaś same obrady przygotowaliśmy w wielokrotnie nagradzanym budynku Centrum Spotkania Kultur.

Konferencja będzie kolejną okazją do spotkania i wysłuchania polskich oraz zagranicznych ekspertów w zakresie andrologii, a także urologii, endokrynologii, medycyny rozrodu, diagnostyki laboratoryjnej i biologii rozrodu. Pozwoli to na poszerzenie wiedzy i ułatwi zdobycie umiejętności koniecznych w diagnostyce i leczeniu chorych z problemami męskiego układu płciowego.

Tematyka konferencji koncentruje się wokół zdrowia i płodności mężczyzn, dlatego poruszana będzie problematyka etiopatogenezy, diagnostyki i leczenia zaburzeń w tym zakresie.

Ponadto w trakcie konferencji będą poruszone zagadnienia nowych technologii w diagnostyce i terapii niepłodności.

Zapraszamy do udziału zarówno członków Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Międzynarodowego Naukowego Towarzystwa Wspierania i Rozwoju Technologii Medycznych i innych stowarzyszeń, jak i wszystkie osoby zainteresowane andrologią kliniczną i doświadczalną. Intencją organizatorów jest wymiana doświadczeń i zainicjowanie współpracy w środowisku interdyscyplinarnym.

Mamy nadzieję, że konferencja stworzy Państwu możliwości płynące ze współpracy lekarzy klinicystów, diagnostów i badaczy reprezentujących nauki podstawowe. Bogaty program naukowo-szkoleniowy przyczynił się do sukcesu poprzednich Dni Andrologicznych, których coroczna organizacja stała się już tradycją.

Liczymy, że tak będzie i tym razem w Lublinie.

Strona konferencji: http://pta2018.pl