27. Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych

18.07.2022

Koleżanki i Koledzy, Nasi Przyjaciele,

Stało się już tradycją, że zimowy Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych PTE jest organizowany w Toruniu, jako nasze Spotkanie Mikołaj-Kopiernikowe.

Toruń to jedno z najpiękniejszych polskich miast, gdzie urocza starówka, gotyckie budowle i ciekawa historia sprawia, że chętnie do niego wracamy.

W atmosferze nadchodzących świąt będziemy dyskutować i rozwiązywać problemy endokrynologiczne, z którymi spotkamy się w codziennej praktyce. Program merytoryczny naszego spotkania jest jak zwykle atrakcyjny- mamy więc nadzieję, że każdy znajdzie interesujące tematy dla siebie.

Jesteśmy też przekonani, że Państwa obecność w tym spotkaniu przyczyni się do dalszej integracji naszego środowiska, a także zachęci do autentycznej i wielowątkowej dyskusji nad przyszłością diagnostyki i terapii chorób endokrynnych. Otrzymaliśmy tak wiele ciekawych propozycji wykładów, że nie byliśmy w stanie wszystkich uwzględnić w tej edycji kursu. Dlatego już dziś można powiedzieć, że interesująco zapowiada się kolejne wiosenne spotkanie w Krakowie z ich uwzględnieniem.

Tymczasem serdecznie zapraszamy do Torunia i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić wysoki poziom naukowy i pozostawienie jak najmilszych wrażeń z naszego, już XXVII spotkania.

Łączymy serdeczne pozdrowienia,
prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła
prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Program kursu do pobrania »