Hot Topics of ENETS

15.04.2021

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zapraszam do udziału w wirtualnej konferencji „HOT topics of ENETS 2021”, która odbędzie się online, 17.04.2021 r.

Organizowana Konferencja będzie pierwszym takim spotkaniem polskich Ekspertów zajmujących się problematyką nowotworów neuroendokrynnych, którzy przedstawią swoje komentarze do najciekawszych wykładów, wygłoszonych podczas 18 Corocznej Konferencji Europejskiego Towarzystwa Guzów Neuroendokrynnych, odbywającej się w dniach 25-27 lutego 2021 roku. Zaproszeni Wykładowcy podzielą się swoimi doświadczeniami z różnych dziedzin medycyny, które reprezentują.

Na naszej wirtualnej konferencji nie powinno zabraknąć dyskusji nad wykorzystaniem nowych metod leczenia i diagnostyki nowotworów neuroendokrynnych, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych osiągnięć z badań naukowych, dzięki którym notuje się niebywały postęp w tej dziedzinie.

Nasi Eksperci zostali poproszeni o przedstawienie zagadnień, poruszanych na tej cieszącej się niezwykłym zainteresowaniem europejskiej konferencji, w sposób najbardziej przystępny do wykorzystania w praktyce klinicznej każdego lekarza, który spotka chorego z nowotworem neuroendokrynnym.

Mając nadzieję na owocne spotkanie i żywą dyskusję, łącze serdeczne pozdrowienia

Prof. Beata Kos-Kudła
Przewodnicząca Polskiej Sieci Guzów Neuroendokrynnych, Prezes-Elekt PTE